BGONAIR Live

30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Протестъри
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Отговорете ми - нали УЖ Спонтанно без Намеса на Външна сила да ви Организира, Излязохте в Рекордни бройки по Площадите за Бюджета на Хаяшито с Водопа - Вие видехте ли Бюджета вчера на Гълъба - 5.4% дефицит в Евро, което в Лева е все едно 10.8% кажи си го 11% и което е колосалните почти 16 Милиарда Дълг Евро да се вземат в рамките на този Бюджет - Как сте Протестърчета, помните ли за кво Протестирахте, а Помните ли, че Орешарски падна за Желанието му да вземе 1 Милиарда лева, НЕ Евро дори?!
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тия вдигнаха един куп данъци и такси, докато се джавкате за глупости! Онзи ден Шишков каза, че за Хемус видиш ли нищо не може да се направи, каквото било, било!Санкциите с/у руския патриарх по важни ли са от бързото, удобно и безопасно пътуване в България? Охраната на този и онзи, по важна ли е от краденето и безхаберието на институциите? Нормални ли сте?!?
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Минетка с грижа :)))))))
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Цените нямало да се вдигат, инфлазия 3,6%, винетки 30%, що така бе гълип?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Честито! Милиционери за 5000 лв. заплати, съдии и прокорори почват от 10 000 лв. на месец, а минималната заплата 1200 лв. бруто, 900 лв. чисто. САМО ТАКА!
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Костава е петрола падна под нива преди войната с иран и да затворят Ормузкия, тука нещо се смотолявят и бутат един цент на доло, кога ще смъкнете гориватА???
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
За същите дупки +30%. Честито на гласувалите за Р.Р.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Абе хора, какво се ядосвате? То това е временно, после Рундю ще даде магистралите на Турция.. Тогава да видите такси, ЯКИ такси!!!! Ще си спомняте с умиление за минетката :))))
отговор Сигнализирай
90
Загрижен
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: ЗагриженПо-неграмотно не можах извинявам се :D
отговор Сигнализирай
89
кутев
преди 5 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
как е как е ? виждам че и тази сутрин сте се събудили прогресивно щастливи
отговор Сигнализирай
Новини