BGONAIR Live

30% скок на винетките от 1 август: Годишната поскъпва от 49,60 евро на 64,50 евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

108
А,ха
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Откраднаха стотици милиарди през "прехода".Сега 20 милиона ще ги оправят.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Виждам всенародна радост, на-вече от гласувалите за льотчика, от предложения бюджет. Ще има за всекиго по нещо - за едни по-скъпи винетки, за други плащане на осигуровки от своя джоб, за трети - грижовни кошници. Настъпва светлото бъдеще и ни чака не живот, а рай. Дано само да не е руски!
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Браво тавариши - освен, че спряхте всички ремонти по пътищата сега и винетките с 30%. Смятай какъв леш ще настане след 6 месеца без поддръжка. Отделно и доставките на стоките ще се повишат и оная грижа ще стане прогресивно загрижена.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Радев раздаде по 50 евро на глас, до края на лятото си ги е взел обратно, хахааа...
отговор Сигнализирай
104
Баси
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Държавичката смотана
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
ПРОГРЕСИВНА БЪЛГАРИЯ! Какво не ви е ясно? Прогресивно вдигане на данъци и такси, прогресивно лъжене, скоро и прогресивно крадене и накрая прогресивни протести - чао!
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Прогресивно ми е! *** да му мислят 1.4млн гласоподаватели на Радев. Болшинството са в ниската част на социалната пирамида и 15 евро са много пари за тях.
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Румборак (филма Арабела) е тръгнал по пътя на боци и шиши. Много бръже, бре...
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Плаща се скъпо и по-скъпо за услуги без подобрение на качеството. За каквото се сетите-здраве,образование, управление, пътища, инфраструктура. За сметка на това вземат заеми и товарят всички и бъдещите поколения да плащат. Некадърност без граници след 1997 година почити 30 години сме пак към същото
отговор Сигнализирай
99
и така
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
скоро очаквайте прогресиста да ви казва - нали ви казах че е рано за еврото в България , да бяхте мислили . той и сега би ви го казал ама изчаква та да има оправдание за неумението си да управлява държава за по на там .
отговор Сигнализирай
Новини