BGONAIR Live

Асен Василев: Няма 2 млрд. стари фактури, това са „плоски лъжи“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
олигарх в сянка
преди 37 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
ай стига бе , е как да се отплати прогресиста спасител румен на олигарсите дето му платиха кампанията ? ми с некви фактури от някъде , за нещо , от някога , нищо че няма такива фактури хахаха
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
Радев раздава пари на своите олигарси срещу писане на "стари фактури".
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 55 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Радев показва абсолютна аматьорщина и съм сигурен че ще съсипе България.
отговор Сигнализирай
31
спрях да гласувам
преди 56 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
за тия Кирчовци Асенчовци и незнам какви лицемери, и за тоя Терзиев че яхна вълната а вече трета година кмет почва и София е гов*но, Радев трябва да получи 6 месеца да ги изкърти всички, включая дебелаците, дето подвиха опашка
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 58 минути
Харесвам 4 Не харесвам 2
Утре на протест срещу крадеца Радев 18,30 в триъгълника на валастта.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 59 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
То ако имаше такива фактури досега да ги е показал Радев. Комунист щом си отвори устата и започва да ръси лъжи.
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Асен като казва нещо му расте носа след това изказване му е пораснал с 2 см.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 5
Радеэв лъже повече от началника си Путин.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Просто Измамник.
отговор Сигнализирай
25
до 23
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ами това е Наследството, което ни остави "Сглобката", за "капак" преди да си отидат Подариха 17 Милиона Евро на бУССР. С влзането ни в Еврозоната, Бюджета на Бг вече се одобрява или не се одобрява пряко от ЕЦБ, те имат последната дума - ще ни отпуснат ли кредит или не и в какъв размер!!! Световни Специалисти - Икономисти, Финансисти и Банкери ни го казваха директо и аргументирано, но Бг Мафията беше взела решението, обещаваха ни, че цените няма да се повишат, дори напротив...! Е, ква стана тя?
отговор Сигнализирай
Новини