BGONAIR Live

Асен Василев: Няма 2 млрд. стари фактури, това са „плоски лъжи“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 3
Капиталовите разходи се наричат Боташ, очевидно натам ще текат парите от орязване на социалните плащания. Демек, да се пълнят джобовете на Путин за още оръжие. За това Радев не обелва и дума. Както и за фирмата на Невзоров-уж го търсели като обвиняем в незаконно строителство и пране на пари, накрая го посрещнаха като звезда, с пресконференция и се оказа, че бил се върнал да дава свидетелски показания!!:)))))))
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Как 2 милиарда, човека е гепил над 9 милиарда.. Срамота..
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 7
Този човек няма ли малко срам? Защо всички медии го канят и слушат като някаква свещена крава , а мнението му като от последна инстанция? Във всяка нормална държава, щяха да го питат какви ги е надробил, преди да дава акъл. Всички знаем, че бюджета беше наред, преди той да започне да се прави на финансов корифей. На какъвто се е правил и в частната си компания и тя е фалирала. Е, с държавата по-трудно, но човека опита и не беше далече от успех и там.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Само две статии по-надолу четем, че Каримански е осъдил Василев за лъжа.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Добре,че има телевизия планета
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
"Асен Василев: Няма 2 млрд. стари фактури, това са плоски лъжи"......................Аха, ясно, значи има.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
много ясно че няма, това са хомурезките на гугутката и ***, ама те откъде да знаят че всяко фискално устройство е свързано в НАП и в момента, в който се издаде фактура тя попада в ДДС регистрите, то затова и 2-ри месец немогат да кажат, кои са аджеба тия скрити по чекмеджета фактури, отделен въпрос е че и Асен е същия шемекер
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 6
Радев трябва да се разплати на кръга олигарси които го монтираха на върха на държавата. Формулировката "стари фактури по чекмеджетата" е сигурен начин за разплащане(крадене) без да е свършена никаква работа срещу тези фактури.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
парите просто ги няма, иначе никой не лъже
отговор Сигнализирай
6
pilot
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Много заядливо, немски гимназиални лъжи, а и фактури добавени, може би да не прекаляваш малко, Асене
отговор Сигнализирай
Новини