BGONAIR Live

Колоната от коли в посока Гърция е над километър ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Съоръжението което реално не върши работата която им се иска на гърците. Все едно дя сложиш навес и да си въобразьваш че ще те пази от вятъра
отговор Сигнализирай
22
Хотелиер
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Който дойде при мене на слънчака ще му пусна безплатно азис и ще го черпя бело!
отговор Сигнализирай
21
Грък
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
От всички туристи, булгарашките са най долни! Мразим ви! Махайте се от майка Гърция!
отговор Сигнализирай
20
Хотелиер
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Моят мутрохотел на мутроморието що е празен ;((( идвайте при мене беее ;((((
отговор Сигнализирай
19
Веселинъ7112136860
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Нормално.Има и наши братя и сестри Сърби,които почиват в Гърция. Можеше и в България да почиват,но се оказва че на нашето Черноморие могат да плащат само татари от Украина и евреи от Израел.Сърбите са малко обаче и не е проблем.Проблем е,че в България се строят магистрали за комфорт на турци и гърци.Защо на турците и гърците ,преминаващи през.Бългсрия не се взима такса за поддръжка на магистралите?
отговор Сигнализирай
18
Грък
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Деизинкецираме въшливиганювци!
отговор Сигнализирай
17
Грък
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Деизинкециране въшливиганювци!
отговор Сигнализирай
16
до анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
ще им втасат в багажниците кебапчетата и кренвиршите от лидъла на тез туристи... - абе има шанс и да не втасат, тия обаче на кафявоморието отдавна са втасали и вкиснали.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 6
Янкошумкарията се срина заради алчността и плиткоумието на повечето другари! Ако пускаха хората свободно да пътуват по света, ако не ги капсуловаха с местно жителство, ако не угнетяваха пролетариата с догми и забрани които другарите само пренебрегваха и ако не пребиваха и убиваха за виц или анекдот щяха все още да бъдат обичани от целия български народ без изключение!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
ще им втасат в багажниците кебапчетата и кренвиршите от лидъла на тез туристи...
отговор Сигнализирай
Новини