BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

271
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 7
Чорапа да си ходи
отговор Сигнализирай
270
До 267
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 9
Ха,ха!1 милион и 400 хиляди за Радев.А другите 5 милиона против Радев.Дпоред математиката кое е повече?
отговор Сигнализирай
269
peter
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 8
Браво, най- после протест,,крайно време беше ,,мина толкова много време,,какъв е тоя радев,,най-добре си беше по време на БОЙЧЕ И КИРЧО И ДЕЛЯН,,най-добре е пак да ги върнем отново на власт,или генерал Атанасов,,той няма поне нищо общо с 6ти отдел на ДС,,а пък тук да не е москва,,я вижте каква хубава стана столицата с последния кмет,,и той и неговите роднини нямат нищо общо с ДС,,тук да не е москва я..или Надал Алгафари и,,,,да не продължаваме за сега,,МАФИЯТА Е В ПАНИКА ,ОРГАНИЗИРА ПРОТЕСТА
отговор Сигнализирай
268
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Mnogo mafii v BG, poneje vsichki sa mnogo visoko ucheni i obrazovani...;))))
отговор Сигнализирай
267
Бг
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 7
1 милион и 4 стотин хиляди гласа пълен разгром .Историята не помни от 30 години такова нещо .Само рев чака тикви прасета кокорчовци .Тиквата е никой вече кокорчо е крадец и мошеник в Англия .А прасето е хитро за сега мълчи само.
отговор Сигнализирай
266
Знаменце
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
Като видя флагче на у-с-р-а-й-н-а (снимка 6) си представям какви умници са били на протеста....
отговор Сигнализирай
265
Мунчо
преди 6 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Pyнgьo що не излезе със стиснат юмрук при протестиращите? Абе къде е Pyнgьo? Япончик го търси да го бие
отговор Сигнализирай
264
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Укрото се скопяса от злобяк! Вай тия рая от УКРО!
отговор Сигнализирай
263
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Другари ,не се притеснявайте. Власта е наша от 20 години. С малки изключения за по няколко месеца.
отговор Сигнализирай
262
До 260
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: анонименСинът на Боков не е там.Баща му,олигарх и спонсор на Радев не го пуска.
отговор Сигнализирай
Новини