BGONAIR Live

Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

363
15159849
преди 1 минута
Харесвам 1 Не харесвам 0
Погледнте и вижте колко хора има назначени на Пеевски и тогава ще разберете какво става. Прави са хората да протестират. Прави са.Започнете със съветника на замеделският минисстър. А и Копринков си прави каквото си поиска.Повече от старото се задава в страната.
отговор Сигнализирай
362
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 2 Не харесвам 0
Къде сте бе Евро урунгели? Ютре привиквам шествие срещу Евро педаренски , 100 000 желаещи Орлов мост!
отговор Сигнализирай
361
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
360 тъй ли грантаджия? А що не можеш да проумееш следните факти - Московска е централна улица в София, на която (или съвсем наблизо) се намират някои от важните сгради и символи на столицата, включително сградата на Столичната община и Столичния общински съвет. В началото си е успоредна на бул. Цар Освободител и бул. Дондуков.На Московска 3 се намира Държавна агенция Държавен резерв и военновременни запаси.
отговор Сигнализирай
360
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
Де да беше Москва. Сега щяхме да сме в някой окоп в Укрйна.
отговор Сигнализирай
359
Анонимен
преди 12 минути
Харесвам 3 Не харесвам 2
Де да беше Москва. Тогава нямаше да има проблеми с ***, щеше да има нови булеварди, достатъчно детски градини и т.н. Ама като не искат така ще си ходят по жълтите павета, които три пъти ги пренареждаха и пак не са като хората направени. ***, така им е добре
отговор Сигнализирай
358
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
Магарета Брюкселя , че се пържете на въртел!
отговор Сигнализирай
357
Анонимен
преди 22 минути
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тези искат нови проекти като Баба Алино, да продължат индексациите на аванси за проекти, по които нищо не е свършено, чакат да харчат пари, които не са заработени, но пък е добре да си харчиш.... това е протест на срама и обърканите хора, протестиращи заради самия протест...
отговор Сигнализирай
356
анонимен
преди 22 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Путин сказал или Радев или Бойко. Друг нет.
отговор Сигнализирай
355
То Рундьо
преди 23 минути
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: Констатация. Вече се гушна с Баце и Шиши.Упраеляеа ни триглава всеядна ламя.
отговор Сигнализирай
354
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 10 Не харесвам 4
Да живей Москва, да пука Брюксел, малко, но от все сърце!
отговор Сигнализирай
Новини