IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отразиха ли се европейските санкции на руските потребители?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
АТАКА - ПОБЕДА !!!!!
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 13
До гарга рошаваТъжен и нещастен си ти, а не руснаците !Руснаците са щастливи и весели хора.
отговор Сигнализирай
12
Даси
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Руснаците само тома им дай- санкции и натиск. Само стават все по-силни
отговор Сигнализирай
11
ХА-ХА-ХА !
преди 10 години
Харесвам 40 Не харесвам 10
Санкциите действат обратно на руснаците. Вместо да се изплашат те се обединяват.*** западняци просто не познават руския дух и руския човек като цяло !
отговор Сигнализирай
10
гарга рошава
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 25
не е въпроса дали и колко ще преживеят санкциите, а защо допуснаха върхушката в Кремъл да се подиграва така с тях и да ги докарва до просия, такава необятна страна с несметни богатства и един тъжен и нещастен народ, все още "крепостник"
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 11
Странно!Нищо подобно не видях там за 2 седмици.Болшинството руснаци даже са ентусиазирани.А работните заплати са доооста над нашите.И това не в Москва,а доста по навътре в Русия.
отговор Сигнализирай
8
Напомнящ
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 8
Те Ленинградската блокада преживяха, та някакви мижави санкции ще ги уплашат...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 49 Не харесвам 7
325 $ за хранителни продукти? Е тея не живеят в Москва. Това са разходите за храна на 1 човек за месец, а не на семейство, но пък 15000 рубли не знам кой би се хванал да работи. Дядото дето вдига бариерата с едно копче на платения паркинг в краен квартал работи за 35000 рубли 2/2 дена по 8 часа, в метрото ще видите обяви с начална заплата МИНИМУМ 65000 РУБЛИ! Вярно, че някои продукти не се намират вече, но пък открихме много други от Бразилия, Индия, ЮАР... Благодарим за санкциите! Опитайте пак!
отговор Сигнализирай
6
запознат
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 9
Руснаците ги боли щепса, честно казано...
отговор Сигнализирай
5
грух-грух
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 38
руски свинье
отговор Сигнализирай
4
Доктор Сър Пичук
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 47
САЩ се съсипе русия икономически за пореден път!!!Америка ще пребъде, русия няма да я има изобщо скоро!!!Да живее САЩ!!!
отговор Сигнализирай
Новини