BGONAIR Live

Американският петрол – два пъти по-евтин от млякото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
св.св.Маркс и Енгелс
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До Анонимен Освен петрол руссия произвежда и много други неща.Аз преди години например си купих руска лопата и още я ползвам. Гвоздеите им също не са лоши...
отговор Сигнализирай
58
До 92
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
А между другото същия този Гари отдавна е на американската хранилка във САЩ ,така ,че какво очакваш да казва.Че негърчетата в САЩ се бунтуват ли
отговор Сигнализирай
57
До 90
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
бъди точен де-пише СТОТИЦИ.Това е различно от Хиляди. Това е все едно в България три шивачки да протестират ,че гръцкия собственик не им е платил.Голяма новино ,голямо нещо.Пак добре ,че не казваш милиони са на улиците.Смехоран
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Между другото гари каспаров предвижда тази година кървав преврат срещу плютин защото на руснаците им писва да мразят запада , да газят в петрол и газ и да живеят в мизерия и двуцифрена инфлация всяка година
отговор Сигнализирай
55
До Василев
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Абе розов еврогей.Имаш ли на представа в "Европейска" България сега в момента колко хиляди работници не са получавали от месеци заплати.Не ги мисли руснаците.Те са свикнали на строг режим и минимални разходи.Да му мислят шкембелиите от ЕС и САЩ дето плюскат като прасета.Нормално ,в цял свят има фирми които плащат редовно и такива които не плащат .Това като някакво чудо ли ни го съобщаваш
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
До ВасилевПише сриват на руската рубла и скара хиляди руснаци на протест...Но плютин каза че руската валута е най стабилната вана света за това че не е важно
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
До Анонимен86 разсмивате ме, жалки сте, пак сте зад САЩ по продажби на оръжие и при положение че руското оръжие е супер евтино и от миналия век за терористични страни от близкия изток и индианците от латинската Америка
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
68, ами какво да му се отговори на 68? Той говори за БВП и колко бил голям на американските щати. От какво се формира БВП-то? Едно кафе в България - 60 стотинки, т.е. 60 стотинки принос към бълг. БВП. Същото кафе в САЩ (а можи и по-калпаво) - 6 лева принос към амер. БВП. Ил пък правителствените разходи - една и съща услуга, която амер. правителство осигурява е десетина пъти по-скъпа от другаде. Да не говорим за милиардите,които се харчат по общ. поръчки за разни компании на държ. циц.ка в САЩ
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
82, фантазийки, фантазийки са твоето:). Строеж на ядрени реактори е замразен само в няко страни на ЕС. Оръжие продават, заводите им се пукат от поръчки и произвеждат повече откогато и да било - значи търсенето е факт.
отговор Сигнализирай
50
До 68
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
От руските опорни точки отговор на Анонимен 68 бяха точно ъъъъъъъъъ....
отговор Сигнализирай
Новини