BGONAIR Live

Американският петрол – два пъти по-евтин от млякото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 7
Време е пренадутия с народна кръв от руснаци и съседните им страни руски кърлеж да се спука точно както и неСССЕрето се насссра миналия век време е и кърлежа руслямска петрорулова путиния да го последва
отговор Сигнализирай
28
До ss
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Абе умник .Като не разбираш нищо що се правиш на специалист.Така както САЩ си печат долари колкото им душа иска ,така и Русия може да си печата рубли колкото си иска.Тъй че и 1000 рубли да стане един долар още по-добре за износа и икономиката на Русия.Заплатите на руснаците са в долари но получават доларовото им изражение.Преди да фалира Русия ще фалира 90% от целия свят
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Русия ураааа руските микрокопютри са най големите микрокопютри на света, руските коли най псуваните на света, РУСКИЯ ГАЗ И ПЕТРОЛ НА СКЪПИЯ НА СВЕТА Победаааа Урааааааа
отговор Сигнализирай
26
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
до 47То е ясно- ***! Шикългрубер го е казал преди вас, чел сме го, прочетете го и вие... Но когато руснаците дойдат със сметките, не пищете и не търсете състрадание!
отговор Сигнализирай
25
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ще си позволя да отбележа, че днешната(а вероятно и в следващите няколко месеца) ситуация, няма нищо общо с икономическата логика. Става въпрос за политика и залога е огромен. Руснаците го разбират и ще устискат на инат... Ефектът ще е опустошителен за страни, които разчитат на петрола, на не успяват да извадят количество с което да компенсират цената. Когато гръмне Нигерия, ще плачете за бежанците от Леванта! Руснаците няма да се огънат!!!
отговор Сигнализирай
24
ss
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
В тези коментари голяма мъка и смях. За русия - 5% от БВП, но 80% от държавния бюджет е от петрол! С тези цени на петрола рублата се срина и ще продължи да пада. Икономиките свързани с производство ще започнат ръст поради по-ниските цени, това ще продължи известно време, след това петрола ще се качи до около 40 долара и се предполага. Путин почти срина русия, следващия трудно ще се справи с народната любов и руснаците най-сетне може да се освободят и да заживеят като бели хора.
отговор Сигнализирай
23
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тъй, макро икономистите ги изслушахме, сега екстрасенсите да кажат кога ще фалира Русия и да почваме да броим. Ако може, да не е по Нова година, доста банално...
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Табаков Братски цени братче, кво да се правиПетрола падна 5 пъти У нас с 5 процента Братски цени
отговор Сигнализирай
21
Бальо
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тука всички много знаят и се пенят срещу Русия, но нас повече ни засяга каква изненада идва от САЩ. Знаете ли, че доста банки са наляли стотици милиарди в петролни проекти и шистови балони. В момента ден за ден прикриват загубите и отлагат обявяването им. Въпрос на време е първата да изгърми и като домино да повлече всички. Лемън брадърс ще е в пъти по-леко от това, което се задава. Помните ли тогава каква криза се заформи?! Сега си я представете умножена поне по 10.
отговор Сигнализирай
20
До 28мия смешник
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А аааа ха ха ха ха ах ха ха ха ако само 8% е от петрол защо плюутин реже руския бюджет с 10 процента и то само от началото на тази 2016 година ? И няколко пъти по 10 процента миналата година ха ха ха ах ха ха ха ха ха
отговор Сигнализирай
Новини