BGONAIR Live

Американският петрол – два пъти по-евтин от млякото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
По страшното е какво следва след падането на Путин и смачкването на Русия,дано това никога не се случи
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
САЩ знае как да води икономически войни. Но за разлика от тяхната проницателност, останалият свят и особено Русия не се научи векове наред да води такива войни или поне как да си подсигурят гърбовете за такъв сценарий. Корупция, курпуция и само корупция и измислени олигарси. Това е Русия. А сега *** да видим как гол до кръста, яхнал мечка с джудо трикове ще се пребори с тази криза. А да, ще ви кажа как. Всеки месец ще прекрояват бюджета за следващия.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Петрола поевтинява,задава се нов глад и масови фалити,фалити на цели държави,добре ,че е българското село и плодородната земя та ние ще оцелеем защото разполагаме със нужният арсенал за оцеляване,да му мислят другите
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Следва фалит на нефтените компании в САЩ. Ще им останат поне кравите:-)*********е поне ще ядат месо а не както тука *** имитации пълни със соя
отговор Сигнализирай
5
Путин
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Е какво толкова като пада цената на петрола? Случва се, ето и на мен вчера ми падна на Алина Кабаева.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Следва фалит на нефтените компании в САЩ. Ще им останат поне кравите:-)
отговор Сигнализирай
3
Кака Миче
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Ми голем празник - май некои ше изгорат доста преди ***. Вежди ли изписахме или очи извадихме? В Северно море затварят платформите, почват фалити, а Путин не помръдва. И в Москва бензина в рубли си е колкото лани. Май не в крака, а в главата се гръмнаха некои мозъци!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
А пробва ли, да сръбнеш малко петролец? :)))
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Пробвах с мляко ,не иска да запали.
отговор Сигнализирай
Новини