BGONAIR Live

Американският петрол – два пъти по-евтин от млякото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
атомният реактор в турция ще бъде построен, въпреки немощното ви квичене. Така или иначе турция има нужда от енегргия, а по-евтина от тази произведена от атомен реактор няма
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 6
До ДО 6576 русия продава атомни реактори само в празните приказки на пюткинЪ като този в турция дето добре че не го построиха нов чернобил близо до България не ни трябва
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
78, когато накараш бюргера от средната класа да се качи на електромобил ела ми се обади. Пушилки:)
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
75, нещо се обърка сериозно в сметките. я, върви да си починеш.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До До 6071 от тебе празни приказки от пазарите където думата има търсенето и предлагането щом цената пада значение няма търсене и има многопредлагане, САЩ и западна Европа минават на тесла, приуси електрически коли Обама вдигна забраната за износ на петрол от Америка бе идиоt това какво ти говори?
отговор Сигнализирай
44
До 62
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
12% е дял в световен машаб като износител на петрол и производни.. Иначе процентите са към 60.. Глупостите ги пишеш ти!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До Анонимен65 произвежда тя произвежда, калашници, ракети за терористите, оръжия за масово унищожение, мръсни ядрени оръжия за замърсяване на водата, даже и по телевизията ги показват от време на време, русия е туморно ракообразно заболяване
отговор Сигнализирай
42
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
до 65Ами вземи прочети някоя книга, не само комикси! Тук да не ти е ПУЦ!
отговор Сигнализирай
41
До 60
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Я първо виж клко е добива на петрол в САЩ и колко е потреблението им.После говори глупости.Изнесоха цял ЕДИН танкер колкото да вдигат пушилка.Реално те не могат да си задоволят собствените нужди в момента .Така ,че леко с износа ,а и там вече фалираха над 700 фирми занимаващи се с петрол и газ .Нема пари за нови сондажи ,не могат да си плащат кредитите.А шистовата революция приключи.Заклаха си я американците с ниските цени
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ако петрола стане 1 долар за барел , в България ще бъде два лева . Но ако е без пари този барел при нас ще е 3 лв.
отговор Сигнализирай
Новини