BGONAIR Live

Американският петрол – два пъти по-евтин от млякото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До путинска стабилностРупам пуканки и спокойно залагам на ината на руснаците... По корем ще се влачат от глад, но няма да ви се дадат... Логичен е въпросът, какво правим след това!??? От последния път когато устискаха на болката германките имат добри спомени....
отговор Сигнализирай
18
е
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Колко народ във вид на петролни форумни икономисти сме имали, а?
отговор Сигнализирай
17
rumen72
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Василевто същото ще стане и с англосаксонските енергиийни Вампири, няма печалби, няма девиденти има спад на борсовите цени и съответно спукване на балона акция и след това и с банките същото. Тая година ще интересна.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
До Анонимен28 официално от руските приходи за жалката им икономика 69 процента идват от газ и нефт ти руснаците ги изкара като Дубай бе ? Пет процента от дубайската икономика е от петрол, 69 е в русия процентът
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До ТабаковКои мародери ? НиЛУКойлял ни лук мирисал ли ?
отговор Сигнализирай
14
Табаков
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
15 долара да стане ,при нас пак бензина ще е1.95.-2лв.Мародерите смучат яко от нас!!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
А рублата как е? На килограм ли се продава вече?
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Да искаш падането на Путин е като да се радваш и бързаш за сопбстената си смърт.Падне ли Путин пада световният мир.Също така се молете Тръмп да е следващият президент на САЩ иначе онази женица ще ви избие като ***
отговор Сигнализирай
11
do 17
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Всъщност тази война е на повече фронтове. Не само срещу Русия. Това е война срещу самозабравилите се араби, които с парите си започнаха да спонсорират терористични групировки. С парите, които печелят от бензина, който сипваме НИЕ в колите си. Това е главната цел. Сега ще се вкара и Иран в играта и ще стане новият съюзник на запада, за да удари още цените в дъното и да държи региона стабилен. А Русия винаги е била бедна, народът и е свикнал.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
"Анонимен 13 Шейховете могат да издържат до 12 долара на барел а при 25 $ Путин фалира, а ! Още малко ни остава и ще го катурем."а знаеш ли като го "катурнеш" кой ще го смени?! следващият може да е такъв, че 10дни да ревеш със сълзи и сополи за Путин, ако изобщо е останало нещо от теб и света!!!!
отговор Сигнализирай
Новини