BGONAIR Live

Вучич горд в Москва: Тук съм, за да се боря за моя народ и моята страна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Азклм
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
Вучко, готова ли е вече дачата край Москва?
отговор Сигнализирай
66
Роки
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 5
Я тая сръбска ватенка и тя се е изблещила да поклони главица пред ***, ама че в Сърбия рупат камъни и по заведенията освен бира, нищо друго не могат да си позволят да пият.... дреме му на него. Важно е да заляга над рублата и надува бузи, пък хората.....кучета ги яли.
отговор Сигнализирай
65
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
EС да затвори въздушното си пространство за този.
отговор Сигнализирай
64
Алекс
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ако въртиш прилежно опашката,може да се пребориш за кокал от празничната трапеза на господаря Путин.Какво беше Сърбия като част от Югославия по времето на Тито? Модерна държава със стандарт почти като този в западноевропейските държави.Сега под управлението на Вучич? Руски слуга с икономически показатели много далече от тези в Западна Европа.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
Превзехте Макидония с чужда помощ,сега точите зъби за шоплука.Но тоя път нема да ви са получи!
отговор Сигнализирай
62
Веселинъ7112136860
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 11
А в същото време ЕС ,бидейки управляван от някакви пропуски и проавстроунгарски ш..и..л..е..т..а мълчи и не предприема санкции към оформеният вече фашистки фронт срещу държавите ни. Затова вярвам само на САЩ и Великобритания и съм уверен, че не са щмо Москва ,но и Китай ще бъдат ударени по по брутален начин заради съветско-османската война срещу нас. Унгария и Румъния (ако спечели проруската партия!) трябва да бъдат изхвърлени ит ЕС. Румънците лъжат,че са с Тръмп.Те са само с Путин.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Докато немците му строят големи заводи- всичко е ОК!
отговор Сигнализирай
60
klingon
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Справедливбегай у Сърбия
отговор Сигнализирай
59
Абе
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 9
Украинск дрон да ликвидира Путин и Си на трибуната. Лека и пръст на хохлите. Едва ли Русия и Китай ще преглътнат това. Кървав и бърз край на войната.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 6
Дали ще има някой полетял от висок етаж, или паднал от яхта, или от трибуната? Дали всеки си носи храна от вкъщи и я охраняват няколко бодигарда? Дали преди хранене някой опитва храната... На гости на Путин не е работа...
отговор Сигнализирай
Новини