BGONAIR Live

Вучич горд в Москва: Тук съм, за да се боря за моя народ и моята страна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
Шест немски войника са взели Белград.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
Дали се страхува да се храни в Москва?
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 9
И Путин да прелети през Бг, управляващите ще го пуснат. Толкова клекнали пред целия свят.
отговор Сигнализирай
54
А12
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 17
Виждаме колко са доволни сръбския народ от този диктатор дето му са се подули устните от *** на руски задни части ха ха ха
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 13
Утре Вучич ще има възможност да се бори за своята страна заедно с побратимите си от Буркина Фасо, Еритрея и остров Тамбукту.
отговор Сигнализирай
52
Харизан
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 8
Той нека се пребори да си върне 3 милион сърби, които заминаха на Запад с хърватски паспорти
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Кремъл ми го говори
отговор Сигнализирай
50
Войводата
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 10
1. НОВ СВЕТОВЕН РЕД 2. Никога няма да забравя какво каза Пакистан на ЕС когато го натискаха 2022 за санкции срещу русия. Ние да не сме ви колония 3. Сърбия също отсвири ЕС 4. Преди 17 г агент на франция към мен. Предай се. Всички в твоята страна и около нея се предадоха. Явно без сърбия. Значи не съм съвсем сам
отговор Сигнализирай
49
2535345346
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 8
С кой точно ще се бориш? С децата, които са ти на улиците ли?
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Ще се бега към Москва ми се струва
отговор Сигнализирай
Новини