BGONAIR Live

Как изглежда новият световен ред и какви са сценариите?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 5
Ти му даваш свободата, той робът реве, че американския му господар го изоставял...
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
Нали разбрахте? Вече форумният лаф е 5к заплата в склада, не 4к! Това е вече милостинята за слугински труд в София. Ако взимате по-малко, доста жалко за вас. Геврекаджия взима повече!
отговор Сигнализирай
Новини