BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
За миналата година в Германия са съкратени 250 хиляди работни места, четвърт милион, 50 хил от които са в автомобилната индустрия - най-процъфтяващата до скоро индустрия в света, гордостта на Германия.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ако Украйна не приеме условията на Русия, САЩ няма да участват повече дори и като посредник. А европейците нека да опитат сами с Украйна да победят Русия. Основната цел на САЩ е да развива икономически отношения с Русия преди всичко в Арктика, заедно с Русия да усвоят огромните резерви които се намират в арктическия пояс като редкоземни метали, въглеводороди и всичко останало.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Европа вече не е нужна на САЩ. САЩ интересуват ли се от Германия - да, и особено от немската автомобилна промишленост, но - на територията на САЩ. Произвеждайте, развивайте се, но заводите в Америка, с американски работници. И цялата тази ситуация се оформи окончателно през 2025г, когато България реши да се откаже от националната си валута и се присъедини към Еврозоната.
отговор Сигнализирай
23
Гадалка
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Винаги в Русията има по няколко гадалки, врачове и прочее и това е още от времето на Разпутин - пазачът на Царските Лампи в двореца. Знаете как завършва Разпутин, пребиват го и го пъхат под леда в реката, за да се осефери. Начините за репулитура в Русия за безкрайни. Ето защо Джуджето си мисли откъде ще му изскочи заек.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
За първи път в своята 88-годишна история Volkswagen спира производството на автомобили в свой завод на територията на Германия. Затворена е линията в Дрезден.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Маркс е бил умен човек и е направил блестящ анализ на бизнес модела на капитализма, което се обобщава с формулата пари-стока-пари', основния закон на капиталистическия модел. Тоест - за да дойде това "прим", производството и пазарите трябва да се разширяват. Но извинете, вече няма къде да се разширава европейския модел, освен на Марс. Там нещо Мъск обещава на Марс, но това няма да е достатъчно скоро.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Вчера един приятел се върна от Западна Европа и вика, че заденията са пълни, народа бута пълни колички и прави тапи.
отговор Сигнализирай
19
Дрт
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Иска им се на запад Русия да бе приключила за три дни, но не става така. Путин тръгна на война на изтощение и западняците му се вързаха. Само Щатите се усетиха и се отдръпнаха, за да участват в разпределението на европейската баница. Новата Ялта няма да включва англичанин, а китаец. Другите двама са ясни.
отговор Сигнализирай
18
Главен Педофил
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
До: анонимен 9 Не съм чул някой от моите познати, работещи в Западна Европа да са усетили, че са бедни или обедняват. Напротив, от ден на ден им се глади косъма. Тази догма за загниващият и загиващ капитализъм можем да я оставим на педофилеца Маркс, който има деца от двете си големи дъщери с които е спял безпрекословно. Жени Маркс описва това в своите мемоари. Няма да се чудя, ако и джудженцето прави такива работи. Те, джуджетата, по принцип са педофилианци от класа.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
ЕС минава на румънски нефт.
отговор Сигнализирай
Новини