IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен 10 Има един само от мъжки пол, но той е с някакви психични аномалии, така че можем да го отпишем.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Демокрацията днес е както комунизма 80те години в СССР - хората започнаха да разбират колко е безсмислена тази система.
отговор Сигнализирай
10
Вероизповедател
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Абе, и аз вярвах, че ще влизаме в комунизЪма, ама язък - не стана работата. Педячовекът нека си вярва. Никой не му пречи.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 9
Оформят се два икономически колоса: западен - нова супердържава САЩ, Канада и Гренландия, и източен - Евразия. Тези два блока разполагат с достатъчно собствени ресурси и човешки потенциал да просперират икономически без да си съперничат, и ще си сътрудничат в разработването на природните богатства на Арктика - редкоземни метали, въглеводороди и други. ЕС няма място в тази парадигма, ЕС е беден като мишка, няма никакво собствени природни ресурси, а човешкият потенциал отдавна е деградирал.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Гудивнинг европедерунгелчета? Намерихте ли 90 милиарда за Украйна? Април месец първия транш трябва да се преведе на Украйна, иначе Украйна ще пpъдне и ще умре! И войната ще свърши. И после Путин ще ви нападне и вас, защото без война гладуващите руснаци ще го свалят, а той иска вечно да царува - вот так! Панимаете ли хау сириас е ситуацията! Търсете кинтите, че иначе лошо! (жокер: българите освободиха гаранционен резерв 40 милиарда от валутния борд и Еврокомисията може да разполага с тези пари).
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
няма да има реабилитация за Русия, не стават така нещата, Русия направи най-голямата си историческа грешка.
отговор Сигнализирай
6
Анчо Шукри
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Баа, много дълго тоз пасквил. То трява вишо образувание да съ чите туй. Дайти нещу за зодийте и за помущити в евро.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Няма да има бърз мир и Украйна може да се разпадне като държава. А може и да не се разпадне, като продължи да живее от парите на европейските данъкоплатци докато и последния украинцец не загине на фронта.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 6
Днепропетровска и Запорожка области се евакуират спешно ааахахахахахахахаха
отговор Сигнализирай
3
а контранаступа?
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
Новини