IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

192
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
В "тюрмата на народите" каквато беше руската империя а след нея СССР единствено руския надзирател беше добре а другите нации бяха мачкани и потискани. Войната в Украйна съживи рефлекса на надзирателят да репресира другите народи. Затова днес руснаците са като побеснели кучета, защото Путин им даде още една възможност да подчинят и мачкат украинците и да разширят сферите на влияние на Русия.
отговор Сигнализирай
191
Истината
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Руснаците са обсебени от маниакалната идея, че са богоизбрана нация с особена мисия в света. Но лошият Запад постоянно им завижда и иска да отнеме суверенитета и ограби ресурсите им. Именно тази руска параноя и този месиански комплекс правят руснаците непригодни за нормален живот сред нормалните народи, кара ги постоянно да се конфронтират и разграничават от тях. И за да се чувстват комфортно си измислят теории за "уникалността на руската душа" или за "русофобията".
отговор Сигнализирай
190
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: Анонимен/266 "България е в еврозоната" - и кво ги интересува това руснаците? Обясни плийз!
отговор Сигнализирай
189
Аз
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Пък си мисля,че Путин се е заел да унищожи пазаритизма на Кевската хунта.
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Така като гледам засилила се е.Сирия му взеха, днес бомбандират Каракас( Венецуела), Иран се клати( заплашиха ги да не потушават бунтовете), Лукоил му взеха, България е в еврозонатаСамо един Донбас му остана
отговор Сигнализирай
187
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Баба Ванга Боже смили се над този тролей, той е невинен, акълът му е толкова ( като на неизлюпено пиле).
отговор Сигнализирай
186
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Когато някой има проблеми с всички, големият проблем е самият той. Когато Русия има проблеми с целия нормален свят значи големият проблем е самата Русия. И този проблем трябва да бъде решен в полза на нормалността.
отговор Сигнализирай
185
ФАКТ
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Рижавия клоун е слуга на Путин!!!
отговор Сигнализирай
184
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
*** приключва сам себе си! Бавно но сигурно. Вече е пътник по заледено надолнище, а в края му е блатото.
отговор Сигнализирай
183
Да допълня
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 265 Меко казано.
отговор Сигнализирай
Новини