BGONAIR Live

Путин вярва, че 2026 е неговата година - стига да не показва слабост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

146
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Как пък една статия няма за натеняхо който изби хиляди деца жени и старци
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Депутинизацията в свободния свят е абсолютно необходима и трябва да започне от България, че тука сбърканите са най много
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Да, неговата ще е, ще отиде на по добро място, в АДА!
отговор Сигнализирай
143
Доктор Гълъбова
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Редовите русофили никога не са били обременени от знания, интелект или морални норми, но за сметка на това винаги са изпитвали патологична любов към Русия и негодника, който се е докопал до властта в Кремъл. И са мразели всичко свързано със свободата и демокрацията, които според тях са проклятие за човечеството.
отговор Сигнализирай
142
Ха-ха-ха
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: анонименДосега психопата е смачкал единствено мозъците на фанатиците от сектата "Путинисти от последните дни"!
отговор Сигнализирай
141
Ядрен бутон
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Нека Укрия изчезне сега!
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
БРАВО ПУТИНЕ! МАЧКАЙ наглосаксите, либерастите, глобалистите и евро..ейците! Мабкай като валяк - жив ...едерас да не остане!
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: Само питамАмя кой го обявява,тия дето забъркаха тая каша.Как се нарича човек,който проси,а изпросеното някой около него си купува златни тоалетни чинии.
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
В България ще има всенародни празници след, като Кремълския пукне. А, да и 3 почивни дни в знак на радост
отговор Сигнализирай
137
Джон Маккейн
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ето какво мисля аз Путин е убиец, бандит и продукт на КГБ, който се опитва да използва всяка ситуация в своя полза. Всички ние разбираме кой и какъв е Путин. Ние трябва да се върнем към концепцията на Рейгън: Мир с помощта на силата. Защото единственият език, който разбира Путин е езикът на силата.
отговор Сигнализирай
Новини