BGONAIR Live

Всеки пети пълнолетен европеец живее в бедност, къде сме ние?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Как къде на първо място по бедност къде?????
отговор Сигнализирай
18
Понятието
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Беден в Западна Европа, е различно от това в Панеленото гето. Плащаш за лекар плащаш за изследвания плащаш за лекарства такова нещо няма в Испания във Франция в Германия да продължавам ли
отговор Сигнализирай
17
Слава на глупака!пиш
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Слава на ***!пиш ГЛАДНИ СМЕ!!!
отговор Сигнализирай
16
ахаххаха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: изненадан пикачуЗащото ЕС от 25- 30 години е комунизъм и става все по-зле. Ще чакаме ли да станат 45 години и да се махнем или може още сега и да си спестим загубеното бъдеще на децата.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Всеки 9 от 10 руснака живеят в бедност, а 1/3 от тях живеят в крайна нищета, все едно са още в 19 век
отговор Сигнализирай
14
ahhahaha
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Как бедни бе всичко е на социялни и харчи по заведенията яко. Happy всеки ден е пълно и винаги има опашки.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен "Къде сме ние? Ами в заглавието го пише - всеки петти е българин.." -------- викаш багларите не са 5, а 50 милиона??? Бре ти да видиш!
отговор Сигнализирай
12
Да , бе !
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ами ние сме именно този , петият европеец !
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ковид, украина, зелене сделка, отказа от руски газ и петрол, хиляда пакета санкции. И следва това, не трябва да си икоминист да го разбереш
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
Май не е клуба на богатите ами клуба на длъжниците
отговор Сигнализирай
Новини