BGONAIR Live

СЗО: Хантавирусът не е новият COVID, няма да има пандемия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Щом СЗО казва, че няма страшно, значи ще е истински ужас. Така беше и с КОВИД. Помните ли как в началото Тедрос дори се смееше и казваше "Пътувайте повече"? После се започнаха с простотиите. И беше една напред, две назад. Всяка седмица излизаха с твърдения, които противоречаха на всичко, което говореха преди. И сега ще е така.
отговор Сигнализирай
14
Тролинг над флуда
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
То и инфлация наяаямаяаяа, тъй и пандемия няаяамааяа. Но сериозно Модерна е забъркала нов мРНК буламач, също има и още векторни ДНК бъркочи, но специално за вак сър ите дори директна плазмида най-откровенна генна терапия, всичко на всичко едва само 10 проекта. Той че не само инфлация няаяаяаямаяаяая и пандемия също пак отново наяаямаяая, докато другарката Юрсюля не пусне СмСа до Бурла (Абе Абе не бе,тая път до Бансел)за по 15 дози на Европеец, наяаяаямаяаяяая и никога нямаяаяяааяяа да има.
отговор Сигнализирай
13
Ей мушмуроци
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Трийте трийте тъй ще изплува над флуида, тролинг@ 199 ниво.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Като ни го пуснете ще видим дали няма да има! Ама е въпрос и дали хората този път ще позволят гестаповщините ви!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
То и от корона нямаше пандемия, ама както и да е. Изкуствено ограбиха хората, за да въоръжат Украйна. ГОСПОД забавя, но не забравя.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пандемията с мечтаното спокойствие на пустите улици, дистанцията, маските, КПП пунктовете, изкъртените пейки, дезинфектантите, страхът, черните чували, статистиката и тн., о минало незабравимо.:))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Вие разкарвайте чуммавите по цял свят нека обикалят от пристанище на пристанище и после обяснявайте че нема страшно. Поредната партийна другарка която чете от лист какво са и написали. Хантавирусите изискват ниво на биологична защита 4 в лаборатория при работа с тях. Това е максималното високо ниво вътре влизат не с маски а със скафндри. Дишат специален въздух всички консумативи се изгарят като преди това са били поляти със специален дезинфектант (не спирт) . Толкова е безопасна хантата.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
САЩ не са в СЗО, тоест СЗО вече не са нищо.
отговор Сигнализирай
7
СЗО
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Как така няма да има пандемия ? Трябва да има ! Ще се вземат мерки - дистанция, маски, дизинфектанти, ваксини, никой да не излиза....някой хора трябва да забогатеят от този вирус !
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Кантарджиев и генерал Годжи не харесват това
отговор Сигнализирай
Новини