BGONAIR Live

СЗО: Хантавирусът не е новият COVID, няма да има пандемия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
СЗО: Хантавирусът не е новият COVID, няма да има пандемия - аха за сега не е, но след като са и чините, ядящи плъхове и инсекти, а и първенци като при ковидо им, новио ковид с факси ще се пропусне ли.:))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 6
Твърде различен е. КОВИД е вирусът на бедният бачкатор, неслучайно ненужните измираха до крак. Още помня неуките провинциалисти слугинаж в Бергамо, които го донесоха на ломските си роднини тука. Седнали на софра, неуките бедняци, до един се изпонатръшкаха.
отговор Сигнализирай
3
Grr
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
И вчера го казах- дежавю с началото на ковида- няма страшно 1 месец, после в къщи и боци, боци като Урсулето има ваксина
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Що бе, нещо да не се е издънил на тестовете а разпространение и смъртност тоз вирус? Пък те вече ваксинка му приготвиха...
отговор Сигнализирай
1
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
1. 3СВ 2. Пак пропаганда. Статията говори за Ковид в минало свършено :((( 3. А защо няма работници във всички страни едновременно? Къде са хората. Нали статистиката казва че сте 8 млрд вече? Къде са истинските хора?
отговор Сигнализирай
Новини