BGONAIR Live

Парадът за Деня на победата в Русия без танкове - знак, че войната в Украйна не върви по план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

193
Истината
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
САЩ е световния полицай, който осигурява ред и справедливост. Швейцария е глобалната банка. Китай е световната фабрика. Русия е външния клоZZет на двора!
отговор Сигнализирай
192
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Ден на Победата е някакъв руски локален празник. В ЕС празнуваме Ден на Европа, защо мисиркьите на днес-а пак клонят Русия и ни карат да празнуваме руски празници. Пачиму, миризжливи другарки?
отговор Сигнализирай
191
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Преди години се казваше, че най-срамната война за Америка е Виетнам, а най-срамната война за Русия - Афганистан. Сега и Америка и Русия имат нови "висоти" и нов срам с войните
отговор Сигнализирай
190
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 7
Още максимум две години и Путин ще бъде свален, я с избори, я с преврат! Колкото и да е търпелив руснакът, все пак не е ***!
отговор Сигнализирай
189
ГЕРОЯМ СЛАВА!
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
СЛАВА УКРАЙНА - БРАТЯ - ГЕРОЯМ СЛАВА!
отговор Сигнализирай
188
ГЕРОЯМ СЛАВА!
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Честит Празник!
отговор Сигнализирай
187
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Нормално, вече 5-та година продължава руската "3 дневна специална военна операция" където пудин затъва все повече и повече.
отговор Сигнализирай
186
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Русия влиза в 5тата година във войната с Украйна....... Това е неуспорим факт, а вие може да си драскате каквито искате волни съчинения......
отговор Сигнализирай
185
Факт
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
русия е б00клук.
отговор Сигнализирай
184
Хахаха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Форумният руски *** бълва един след друг десетки постове. *** си бе рускопедалче, как те е взела митрофонова такъв некасърен.
отговор Сигнализирай
Новини