BGONAIR Live

Парадът за Деня на победата в Русия без танкове - знак, че войната в Украйна не върви по план


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
До Зозо Зоске маме, то ЕС си фалира на 100% вече, па тоа за Русия се притеснил.
отговор Сигнализирай
162
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Или па е знак, че войната в укрия върви идеално по план.
отговор Сигнализирай
161
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 11
ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ МАЙ НА ВСИЧКИ АНТИФАШИСТИ,АНТИНАЦИСТИ,АНТИЦИОНИСТИ! ЧЕСТИТ ДЕН НА ПОБЕДАТА НАД ХИТЛЕРИСТКА ГЕРМАНИЯ!
отговор Сигнализирай
160
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 9
Рашката си върви към фалит на 100%. Психото ще го ликвидират от вътре.
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонимен 84 Аргументиран си. Само че сега сме 21 век. Имаш ли спомен, във вековете, за които говориш, кой е бил Президент на САЩ? О-о! Ама САЩ не е имало? Малка подробност.
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 10
Бухайте рашки ден и нощ! Слава на Украйна!
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
До: анонимен 91 Аргументира се, но никого не убеди. Според теб, щеше да е по добре, всичките, изброени от теб части да са в Турция? И сега щеше да владееш турски, като матерински, а изброените части щяха да се казват Ески -еди кво си, Ени -еди кво си, Чалгартепе, Юч капъ и т.н. А Левски, щеше да е известен терорист, с когото официалната власт се е справила отлично.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 9
Честит Ден на Европа на всички нормални хора! На останалите неудачници - днес няма "Ден пабеду", щото няма пабеду! ХАХАХАХАХА
отговор Сигнализирай
155
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Срам, велика Русия много са западнали и изостанали технологично, кви машини на нови физически принципи, ква нова физикакви, кви 5 лева.... всичко е по старому, иска се много акъл и работа, нооо враговете им са вътре, хазарите руснаци дето са шефове на академията им на науките, никога няма да допуснат нови неща, никога, примери много...
отговор Сигнализирай
154
М?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Кво толкова, магаренца нямат ли?
отговор Сигнализирай
Новини