BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

112
Очаквано
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Киевските фашисти не посмяха да атакуват Москва на 9 май. Другарят Путин ясно ги предупреди, че ще изравни Киев със земята, ако посмеят да създават проблеми точно днес. С праздником, товарищи!!! Ура!!!
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Даже и Кимчо не дойде,сметни какво шубе ги тресе тия сатрапи!
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
В центъра на Брюксел в Пентагона има булевард Сталинград 50.839872377842205, 4.342054811479219
отговор Сигнализирай
109
Неполиткоретно
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Честит празник на всички!
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Жълтопаетниците все още имат пари, за да плащат на т_po_лoвe...
отговор Сигнализирай
107
уточнение
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: анонимен 106 Царят освободител не е освободител, защото бил освободил българите, а защото е освободил руските селяни от крепостничеството.
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
111 не позна, трето пооление грантаджии набивате опорки и българина избра Радев, а ти уж щеше да го импийчваш по американски.
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: анонимен 106 Това е най-голямата лъжа че Александър втори бил създал България. Александър втори се провали в създаването на задунайската губерния благодарение на Берлинския конгрес където се създава България.
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Чувам тук разни нацистки пропагяндатори да твърдят, че руснацире губили войната. Не се излагайте! Въпросът е не дали, кога украйна ще капитулира.
отговор Сигнализирай
103
Девета глуха са
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Нашите дрипави русофили са хора без надежда, второ и трето поколение лузъри. Вместо да са благодарни че не са се родили в блатото наречено русия те се възхищават на нацисткия блатняшки режим. За тях късокракият кремълски диктатор който целуваше корана и твърди че крилицата е македонска е единственият идол.Слава на Бог че са само една шепа неудачници презряни от истинските българи.
отговор Сигнализирай
Новини