BGONAIR Live

Парадът в Москва: Без танкове и ракети в Деня на победата НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
94 Ти ли? Как е построен социалистическият град Сталинщат в Германия? В началото на 1950-те в Източна Германия е построен металургичният завод "Йосиф Сталин". Постепенно около него започват да растат градски квартали - така възниква първият социалистически град на ГДРНад 30 години след падането на комунизма град Гелзенкирхен в Западна Германия се сдоби с нов паметник - на Ленин, първият по рода си в тази част на страната, съобщава БНР.
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 6
Euro геювити с тези ора ли искат да се бият?
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: анонимен 100 Колко съветски паметници има в Германия? Щото в България има 85+ паметника на съветската армия при само 6 съветски жертви, и то пукнали от препиване.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: анонимен 103 Русофил само с булдозер можеш да го изринеш от ЕС в Русия.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 7
А бе, някой чувал ли е за държава България преди 1879г? Някой виждал ли е географска карта на държавата България от 19ти век преди 1879г? Цар Освободител, на коня пред българския парламент, Александър Втори който създаде държавата България, на кой е бил цар, чии цар стои на коня пред Народното събрание в София, на коя държава е бил цар Александър II?
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Euro геювити с тези ора ли искат да се жият?
отговор Сигнализирай
96
bzbzb
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Защо излъчвате тази пародия въобще?!?!? Слабоумници
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Защо след като нашите русофили са толкова опиянени от маскарада на кремълските нацисти не си организираха една екскурзийка до блатото наречено русия да се насклладят на живо.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
В Батак башибозук(нередовна армия) от помаци(българи изповядваща исляма, чийто майчин език е българския) под командването на българина *** Ахмед ага Барутанлията колят няколко хиляди други българи християни след Априлското въстание. След клането българина Ахмед ага е осъден на заточение в Диарбекир, но по-късно е помилван от султан Абдул Хамид II. Това са българите, ето такъв народ. А в Русия първо си руснак, и едва после си християнин, мюсюлманин, будист, езичник, шаман или уотевар.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 8
Жалка работа е путинска Русия. Губиш война и имаш наглостта да празнуваш. Пълна бутафория и резил.
отговор Сигнализирай
Новини