BGONAIR Live

Какво се знае за “нулевия пациент”, който беше заразен с хантавирус?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Атеист
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
А бе да пази Господ ...
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
колкото повече антиваксъри, толкова по малко антиваксъри
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Хахаха, продължавате да си правите т***ш***к с нас.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 14
Руските антиваксърски слуги налазиха из форума.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Да не стане , като ковида и чумата . Пускат по един заразен и всички в кюпа. Тия прошляци освен да се занулят друго няма.
отговор Сигнализирай
11
Коментатор
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ба си превода, ба си чудото. Този изкуствен интелект за нищо не става. Кой къде ходил, кой какво казал, нищо не се разбира.
отговор Сигнализирай
10
Уплашен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Бързо, свиквайте щаба с началник генерал Мутафчийски, затваряйте молове и паркове и задължителни маски!!!!!
отговор Сигнализирай
9
Краля на Бонго
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 10
Може ли отсега да направим план да разделим България на две? В едната половина да се съберат всички които не искат да се ваксинират. В другата ще бъдем нормалните.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тези са зелени, броящи птици по сметищата, а там освен влечуги, които да папкат плъхчета и мишки, др няма. Който има мяу и бау, няма страшно, остатъци от храна за бау и мяу, за да няма папкане за мишлета, а мяу ще папка гризачите.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 2
Сега започват и тоя ханта да дъвчат .Да наплашат добитъка и да си пласират ваксите .
отговор Сигнализирай
Новини