BGONAIR Live

Всички пътници на засегнатия от хантавирус кораб се смятат за високорискови контактни лица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
До: никой няма
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Документирани са 13 бр. програми за ваксина срещу хантавирус и генни терапии в активно развитие: 6 ДНК ваксини плазмидна генна терапия (US Army/ USAMRIID) много от тях безиглени инжекторни версии, 3 иРНК ваксини (Модерна + Корейски университет, китайски изследователски екип, VIDO Канада) 2 вирусен вектор ваксини (Великобритански институции + VIDO Canada), 1 инактивирана ваксина (Hantavax вече лицензирана и използвана в Южна Корея), 1 протеинова субединична ваксина (VIDO Canada)
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Никой няма да се самоизолира. Трябва друг подход като в САЩ. Американците ще бъдат настанени в база за изолация.
отговор Сигнализирай
9
Изверг от Давос
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Скоро приключваме войната в Украйна и почваме новата пЛандемия!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не ми става ясно! В заглавието се определят като високо рискови,а статията приключва като нисък риск от зараза.Трябва,всички да бъдат изолирани за определен период от време.А,сега " за полесно удобно и безотговорно" ще бъдат взети от страните от където са.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Спокойно работи се по ваксината до неколко седмици ще е готова рецептата е забъркана.на две седмици по доза.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Да ги изолират на самотен остров и да видят колко ще се разболеят и колко ще умрат!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 0
Еее, епидемийката вече е готова, от корабчето по свето се разнесе, само локдауните липсват, а факсите на лице ли са, а паникьорите създадоха ли паника, е все некой ще се върже.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Засега заразяват водата и обитателите в океана .
отговор Сигнализирай
3
Алфонсо
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Обикновено се разпространява от гризачи и в редки случаи от човек на човек.....а 8 са се заразили и вече трима починали....wtf как ще ги пращате по родните им страни да умират и заразяват , в кораба трябва да се изолират и с никой контакт. Това нарочно ли го правят....
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
ама па колко либерално пуснаха контактни и потенциално заразени да напуснат кораба, а?
отговор Сигнализирай
Новини