BGONAIR Live

Спящият гигант на Европа се превъоръжава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
ЕС няма кинти да се въоръжи, производството спира, заводите затварят, а от това което е останало да произвежда приходите от данъци в хазната отиват за скъпи нефт и газ от САЩ и от Русия, и за войната в Украйна. А сега с кризата в Близкия изток и затварянето на Ормузкия проток нещата съвсем се усложниха за ЕС.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 15
Расийушка много ще е боли, лубрикантите нема да и помогнат. Ще гълта яко европейска спе рма.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
що пишете такива статии, сега агентурата на КГБ ще се юрне да ги саботира алюминин цевите високотехнологични и тайни.....Ония двамата с новичока, пак ще затърсят оня джендарист ли беше къф беше агента на Ми6 от Бегайкотьо ....
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
ЕС няма нужда от ракети, ЕС ще се въоръжи с лубриканти, лазерни епилатори и бът-плъг.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Фашистите пак надигат глава. Забравили са 9 май 1945 г
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
А каква беше мечтата на хората в СССР по времето на Горбачов - съветският човек искаше нов свят без войни, без надпревара във въоръжаването, без конфронтация, свят на взаимно уважение. Съветският човек при Горбачов вярваше, че създава един нов свят. Оказаха се жестоко измамени, когато им казаха - ние ви победихме във студената война, вие сте победени и ще се подчинявате на нашите правила. В този смисъл Путин връща отново СССР като превърна Русия в свръхдържава.
отговор Сигнализирай
40
До 39
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
И какво написаха с толкова много ракети? Некролозите си?
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
ЕС имат промишлен потенциал като заводи и машини и хора да започнат масово производтво на оръжия, но за това трябват суровини и енергии, а ЕС няма такива, значи трябва да ги купува, и ако намери, този който продава ще ги продава скъпо и прескъпо. Военната промишленост не създава БВП, вонната промишленост изяжда БВПто, и ако след това няма война която да бъде спечелена с тези оръжия, следва тотален фалит и мизерия.
отговор Сигнализирай
38
Баце
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонименПо скоро пак ще си долната европейския съюз с американците.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
Новият световен ред се пише с ракети. А Русия има много ракети, и Северна Корея има много ракети, и Китай има много ракети, и Иран има много ракети. И САЩ имат ракети, но не толкова много. А ЕС няма ракети. ЕС нищо си няма, даже и хляб и масло скоро няма да има, защото дори хляб не може да си произведе, хляба се внася. ЕС освен педерастически гьзета в изобилие друго си няма.
отговор Сигнализирай
Новини