BGONAIR Live

Путин има и сърце: Заведе учителката си на вечеря в Москва ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Благодарение на Путин учителите в Русия вземат мизерните 20-30 000 рубли 250-350 евро.
отговор Сигнализирай
58
Ужасът
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Прати и уби и обезобрази над милион руснаци в Украйна. Преди години не позволи норвежците да спасят подводница Курск и обрече около 100 моряци. 99-а инсценира заедно със съратниците си взривовете, които убиха стотици руснаци. Доказателството е прослувутата рязанска захар. Има сърце да, мускул който му помпа кръвта, и всеки цивилизован човек на земята се моли то да спре.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Требва да е срам какъв вагабонтин е възпитала.
отговор Сигнализирай
56
Българин*
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
След като демократичните англосаксонци и франсетата не успяха с Хитлер,днес те насъскват друг фашага (Зелкона) и други нацисти(укритие) срещу Русия,защото на тях им е омръзнало да държат горещата Руска папара
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Пуснете статия за обичливото сърцето на Тръмп.
отговор Сигнализирай
54
Пиер
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Какви дивиденти бе ***?Кой може да стигне зеления и биби?Единия отвъди народа си,а другия 70000 за една година и всеки удар ,не по-малко от 7-80 души,а?!Филантропи нали,Путин не може да се мери с тия светци!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Сигур даскалицата ему е отнела девствеността.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Светът никога не е имал по-достоен лидер. Нещо повече - убедена съм, че само заради него още ни има като човечество
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
И Тръмп има сърце. Уби само 180 момиченца в Иран, а може да избие много повече.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Добре че въпросната учителка е вече на такава преклонна възраст, че сигурно не осъзнава, че волно или неволно е допринесла за това Путин да е такова бездушно чудовище. Иначе щеше да й тежи този морален товар върху раменете. Иначе тези прегръдки, целувки, цветя е поредната пиар акция целяща да покажат един негодяй уж с човешко лице.
отговор Сигнализирай
Новини