BGONAIR Live

Путин има и сърце: Заведе учителката си на вечеря в Москва ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Дедо
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Това че в името ти има 2 нн не те прави по умна.Защо се чешите с Путин,а не например с урсула с оня рошавия от Лондон и там подобни ***.Европата е пълна с болни мозъци,като драскачите тук.
отговор Сигнализирай
48
история
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
е как няма да и благодари,не беше разпределен в България а в Германия...и ръцете ще и целува...
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 11
Велик е Путин, само фашагите могат да му завиждат
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Горката женица
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 5
Остаряването е бавно и после изведнъж. Путин е на стадий, когато клетките не могат да се делят повече и живее с последният комплект от съсухряши се с разплетени ДНК молекули така че клетката не знае вече точно какъв вид клетка е и не може да се възпроизведе и да се поправя. Просто едно желе, което допълва ботокса. В главата му има вече повече ботокс от колкото мозък. Краят е близо.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
събира дивиденти убиеца...
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 11
Кажете за Зеленски днес на кои проси пари ? Путин е ясен ако поздрави учителката по немски е хитлерист и герантофил.Ако се снима с малки деца е педофил ако се снима с войници е хомосексулист той е живият дявол.Кажете за Зеленски този храбър клошар какво прави как е перемогата?
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Абе много новини за тоя Путин. Сигурно в Русия не пишат за него толкова. Нашите какво все му ядат ***.
отговор Сигнализирай
41
ххах
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
само да кажа на копей.ковидните чуту.ри нещо : ако бъдем въвлечени в гнусната война на джуджето ще ядете голямото ДРЪВО ... само това да ви е ясно!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Имам Дежа вю, той това не го ли прави миналата година, явно графика му се върти по план, ха-ха. Първо подядо бесен парад, после отива да трахне учителницата.
отговор Сигнализирай
Новини