BGONAIR Live

Прочухме се на Джиро д'Италия: От Левски и ЦСКА до "Горчиво" и Альоша в розово


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

77
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Един българинПИШИ СЕ ЕДИН ФАШИСТ...
отговор Сигнализирай
76
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Плащаме едни луди пари за да дойдат макаронаджий да затварят главни пътища в София и големите градове в България ! Г-да и дами организатори защо спорта не си остава само спорт , какви бяха тези осквернявания на Альоша ! От кога карането на колело позволява да се сквернят паметници в чужди държави ! Г-да и дами организатори неадекватни сте , ненужни сте , всявате напрежение в България за да платим за чужди позиции !
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Прочухме се с изпотрошените пътища. Лично чух коментарите!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
козата е от миналата година в албания..
отговор Сигнализирай
73
Ггт
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Май беше по донре гей парада който също е чудесно събитие. Особено за 9 май. По малко улици затварят и минава по бързо. Тия *** що не си карат в италия?
отговор Сигнализирай
72
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 14
До: анонименВ Италия няма паметници на *** като рашистите които няколко години след войната и след това 70-80 години ни налагаха мракобесие
отговор Сигнализирай
71
Един българин
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 14
До: анонименТи това паметник ли му викаш на едни окупатори направо трябваше да го сринат и там в музей на открито далеч в провинцията
отговор Сигнализирай
70
Един българин
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
А защо не си правим и ние едно джиро България. с местни състезатели предимно празника че бъде дважди по голямо да минават през повече градове и селца така катастрофите по пътищата с жертви ще намалеят драстично
отговор Сигнализирай
69
Баш европееца
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Аз пък се чудя на тия жабари когато хеликоптера отсъстваше защо не летяха дронове да снимат отгоре,тези неща трябва се се предвиждат
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Гледам и не вярвам на ушите си!!!
отговор Сигнализирай
Новини