BGONAIR Live

Прочухме се на Джиро д'Италия: От Левски и ЦСКА до "Горчиво" и Альоша в розово


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
на съд
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 23
Състезателите могат да осъдят България в международния съд за лошите пътища и бездомните кучета.Това е извода от това пропаднало джиро.
отговор Сигнализирай
66
Ами
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 3
Той и Царевец беше с розови знамена и фланелката е розова за победителя,защото първия спонсор на Джирото е вестник печатан на розова хартия.Няма нищо общо със сексуална ориентация.
отговор Сигнализирай
65
бутилка бут
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 11
България не е за джиро, а за джибри и надигане на дамаджаната с ракия.
отговор Сигнализирай
64
мурделан
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 14
Една глутница бездомни кучета искаше да ги докопа. Вече трябва да забранят всякакви джирута у нас, защото сме вредни.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: До 50Ами слабоумника си ти,аз козвам това,което съм видял,на първия етап от Несебър до Бургас.Да не би да вярваш,че е бил някой българин с украинското знаме,а ?Само ,че операторите бяха италианци,не българи.
отговор Сигнализирай
62
Загрижен селянин
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 15
Падраса Альоша беше най-готин
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Браво, на това му викат позитивни новини. А с легионерите минахме македонците.
отговор Сигнализирай
60
До 50
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
Ти тъй ли не можа да научиш друга дума бе, все едно и също,егати слабоумния!?!
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 10
Когато няма хляб има зрелища! Когато няма памет има поругаване! Когато няма народ има популация! Когато няма държава има териториална колония! Те така.......!
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
Имаше и един заблуден, развяваше руското знаме.
отговор Сигнализирай
Новини