BGONAIR Live

Елитна армия, съставена от гей любовници - Тиванският свещен отряд в Древна Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Една спартанска
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Поговорка гласи: Жените са за да раждат, мъжете за удоволствие. Спартанските момчета са ги прибирали в казармата 10 годишни, а са им разрешавали да имат и цивилен живот и да се женят след като навършат 30 години. Така, че....
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: Фрида Според китаеца Джианг това е напълно естествен порядък в живота на група от мъже, попаднали на самотен остров с човекоядци. Обяснява го в Теория на играта.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Това е световно известен факт за спартанците, но явно са изнесли ноухауто и в Тива.
отговор Сигнализирай
15
Фрида
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Историкът Павел Серафимов доказа, че гърците са хибрид между древни пелазги и племена от Северна Африка, етиопци, древни египтяни и евреи. В един момент етиопците, т.нар. данайци, взимат надмощие над местните племена и налагат своите порядки. Трябва да се проучи доколко хомосексуалните контакти са били застъпени в тези африкански народи. Според мен от тях идва традицията при древните гърци, защото при българите /траките/ тези контакти като че ли отсъстват.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кой е решил кога настъпва пълнолетие? Ако за тогава очаквате да бъде 18 години, при продължителност на живота 45г, то днес трябва да е близо 30
отговор Сигнализирай
13
Исторически парк
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Гръцките пепейки
отговор Сигнализирай
12
Асена василева
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Аз и специя сме такава армия
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Колко гнусно!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Значи педарастията не е от вчера
отговор Сигнализирай
9
Тео
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонименТой кекса с жената е бил наложителен. Все пак някой трябва да ражда! Но виж, добре, че се развиваме. Всички заслужаваме любов!
отговор Сигнализирай
Новини