BGONAIR Live

Елитна армия, съставена от гей любовници - Тиванският свещен отряд в Древна Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 32 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези пример за НАТО ли е?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
И как в един град с около 10 хил. души население са намерили 150 двойки гейове супервойници? Цялата статия е абсурдна слабоумщина, нищо общо с науката. В древна Гърция естествено са имали много по-различни порядки от днешните, например е било прието при среща да се целуват по устата, а не както днес ръкостискане, но това бе ги прави гейове! Патриархалното семейство, разума и героизма са били основни ценности на древните елини, гейовете и други ур.оди са били отритнати от обществото.
отговор Сигнализирай
33
На Хан Крум Баджанак
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
В какво е новината - същото се знае за спартанците от много отдавна?
отговор Сигнализирай
32
Ястреб Османлията
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
И аз съм бил в подобна армия в родната ми Турция. Армия от сладки мъжлета!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
После що се затрили ...уродииииий
отговор Сигнализирай
30
xaxa
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Усещам че пропагандата действа ЗДРАВО.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
мръсни гадини
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
не съм виждал никога "гей", който да не е преувеличена версия на себе си. маниерничене, гнусни трели в гласа, революционни виждания за всичко. искам да ви кажа едно: оприличете се малко, преди някой да ви е помлял от бой, защото дразните!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
всичките "гей" хора не са нищо повече от екстравагантна напаст, която обича да е в полезрението на всички. това е системата, чрез която се домогват до облаги. не че не могат да спят с жени, ако са мъже - просто лиспват "екстрите", които обществото им сервира наготово иначе. не е толкова гадно да си обратен, иначе, особено ако си армеец и така и така ще те убият някъде си там. но няма кой да им види сметката в днешно време.
отговор Сигнализирай
26
Математик
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Клетки от " ерасти и еромени" има отдавна в политическия ни живот. Преди беше характерно само за едно политическо движение с ориенталски " отенък ". Сега се среща доооста по - често сред народните представители , техните покровители и свити.
отговор Сигнализирай
Новини