BGONAIR Live

България е планинска държава: Кой е печелившият туризъм да страната?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
няма такъв, никой не иска д се рзпраавя с нагли долни митизливи некадърни връзкари рушвечии като бългрите
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Всички мутрохотелиери да фалирват. Стана така че по плажовете няма свободни зони, всичко е заградено и щеш не щеш задължително плащаш за мръсен и вмирисан шезлонг и за чадър, който не може да преместиш за да ти пази сянка.
отговор Сигнализирай
18
Гошо
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Страната ни е най-прекрасна в света. Държавата ни е най-скапана в света. Правете изводи. Да направим така че държавата ни да стане най- прекрасна в света.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 5
Каква 27 икономика си бил бе руски лъжецо? НРБ беше концлагер със заводи с 600 души администрация произвеждащи телефони с шайба. Единствено СССР купуваше до Горбачов долнокачествената НРБ продукция. Децата събираха на полето реколта за московските господари за по 40ст на ден. За кола се чакаше 10 години. Който намереше връзки за Коми или Либия след 3 години се връщаше и всички му завиждаха за телевизора сони и видеото. Останалите бачкаха в Н-тия завод с 600 души администрация за по 160лв.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Име Какво и е красивото, та чак и "изключително"?
отговор Сигнализирай
15
Е?
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ала бала ! Мутрите искат роби да работят за стотинки! Кви кадри ,кви 5 лв ,ако искат целогодишни кадри ще купят хотел освен на морето и на банско .И така ще имат кадри ,ама не ! Само лятото 3 месеца или само зимата 3 месеца ! Е кой "кадър"да се хване...?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Печелившия туризъм за страната е корупцията.
отговор Сигнализирай
13
Име
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
България е изключително красива страна, но за съжаление с изключитено слаба държава! Имаме всичко! Да има специфики климатът, но това е!
отговор Сигнализирай
12
ЕНТЕЛЕГЕНТНИО
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Най-убав е чалга туризама
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тези ***, не се ли сщат, че на море се ходи да се почива, да се мързелува. Който желае и сега може да си наеме колело и да бъхта по баирите. И да на морето отивам да си сложа кърпата и да си лежа.
отговор Сигнализирай
Новини