IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пуснаха нов участък от АМ "Струма", избягва се влизането в Благоевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 10
Абе този човек всеки ден открива нещо...само дето заплатите и пенсиите едвам помръдват и сме на последно място по доходи и преживяемост в света...Дайте да го ЗАКРИЕМ на 26 май и да си намерим по-скромен премиер,който не крие къщи в Барселона и не парадира толкова ,но в замяна на това е безкомпромисен и не прикрива крадците... Иначе няма как да се увеличат доходите ни и все ще сме последни докато ни управлява ГРОБ...
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
Тоя пък какво се плюнчи, остана ли някой нормален да му вярва - боли го ... фара човеко за народа. Окради всичко, продължава - и се бия в гърдите. НАГЪЛ!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 18
Седнали кварталнии плъховее да обсъждат. Вие лога ще посадитее едно цвете или дърво пред блока си ?:) Мързелива плюещаа сганн. Даже децата неможе да си възпитате да не цапат.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Утре какво ще открива? За всеки ден е предвидил събитие в цирковата си програма.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 20
Браво на Премиера. Знае как да работи. Затова Запада го обича. И ние от частните стопанства и фермери.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Тези избори няма да решат почти нищо за България !Но ще покажат , какво имат българите в израстъка между раменете . Ще може ли да се живее в апартаментна и терасирана , къща за гости БЪЛГАРИЯ !!!!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Ей сега се вдигна БВП с 30%, нали Бойче? :) Като за АМ "Хемус". Ако те слуша човек, ще си помисли, че сме световна сила, а то..... трагедии навсякъде и във всичко.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
След това Борисов е отишъл да спасява блатни кокичета и други защитени видове.
отговор Сигнализирай
29
активен
преди 6 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
Дано поне утре се кротне. А иначе за участъка- и досега не се влиза в Благоевград. Сигурен съм, че всички пишещи го знаят, но никой не смее да опонира на Господ бог Аллах Папа.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
А музей за находките кога ще строиш?
отговор Сигнализирай
Новини