IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Интересът към СДС и старите десни партии се възродил


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

169
дааа,
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Това е ....жената на СДС ---пу.ьо маринкин!Само вдига авторитета на останалите ...пфу!
отговор Сигнализирай
168
....Мими ли...?
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Стар ,скъсан ,съдран ... чувал!Костово послушно изкопаемо !
отговор Сигнализирай
167
до Мими
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Къде живееш ,Мими?Ти си далеч от реалностите и живота.Затова си жалък ***.Изгаврихте се с надеждите на цял народ,крадохте и продавахте де що има,пълнихте си гушите с измъчените ни левчета,борихте се за власт със зъби и лакти,проституирахте физически и ментално,бяхте намразени и презрени,роихте се като продажници,умряхте морално,а сега обявявате с присъщата си наглост,че сте се възраждате.За какво-за нов грабеж? Хайде обратно в мавзолея!България няма нужда от вас и ще го видите отново!
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Гласувай за човека,който говори само истини и затова е неудобен-Волен Сидеров!
отговор Сигнализирай
165
Илияна
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Има само една истинска, достойна и отговорна кандидатура на тези президентски избори и това е Волен Сидеров. Аз ще гласувам за Волен Сидеров и знам, че няма да сбъркам.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Прилича ми на комсомолски секретар.
отговор Сигнализирай
163
Възмутен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Пълни глупости . Нагли ,безочливи ,дебелооки - позволиха на Костов да разбие СДС и да отврати хората с поведението си ,изпълни си отлично задачата от КГБ !!! СДС - вие се виновни ,че има БСП ,върнахте ги на бял кон с вашето управление !!! с ДС това е правилната ви абревиатура !!!
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Мумията се завръща 2 серия! Ало, държавна (не)сигурност! Всички партии, участвали в прехода реставрацията на капитализма, са пътници за бунището на историята. Никакво системи за изкуствено дишане не ще им помогнат. На финала ще има Народен съд пети пореден.
отговор Сигнализирай
161
Килъра
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
хаха няма такива нагляри!
отговор Сигнализирай
160
К-н избирател
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Еии...лобиста,теб постоянно тебутат някъде по постовете,за сетен път се убеждавам,че имаш връзка с ДС.Така преди 14-15г.разби СДС Кюстендил,че вече няма кой да ти вярва.Посмял да се върнеш в Кюстенди с камани ще те прогоним лобистааааа....!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини