IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов предложи лек за европейската икономика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Поредицата започва със стратегическия златен резерв на страната ни, който е събиран преди 9 септември 1944г. и не е бил пипан дори и в най-тежките моменти за страната, по време на двете национални катастрофи, с изключение на веднъж през 1919г. Става дума за около 24 тона злато. От съображения за сигурност то е изнесено в ... СССР през февруари 1959г. Така и не се връша, защото само 10 месеца по-късно Тодор Живков моли Брежнев да го изкупи, като опрощаване на нашите дългове. Така България се спасява на два пъти от фалит (1960г. и 1978г.). Но само на два пъти. Стига се до това, че през юли 1963г. Живков залага България и предлага тя да стане част от СССР. При третия фалит 1989 никой не ни спасява. За щастие.
отговор Сигнализирай
62
до 44
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
"Ей лъжец - външния дълг на България може да се види в статистиката на БНБ и е под 10 милиарда $. Точка под въпроса! Въпреки че е нарастнал през последните 2 години със 260 милиона $ без да сме теглили заеми, което е странно!"Нещастни ***, отиди именно на сайта на БНБ или провери в уикипедията List of countries by external debt, че външният дълг на България към 30 ноември 2010 е 47 милиарда което е 99% от БВП. Какви 10 миларда бе кратуно празна, ех ако дългът ни беше само 10 милиарда хе хе хе. Кой знае какво си чел и какво си разбрал от сайта на БНБ.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
da se smeni imeto na Darjavata , 4e tva Balgaria e mnoo staro i i ne var6i rabota
отговор Сигнализирай
60
Муа-ха-ха-ха
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Бойко,я кажи нещо друго...няма да се смеем хи-хи-хи...
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Уф, Бойко, не можа ли да си останеш там е Европата и да се не връщаш тук!?
отговор Сигнализирай
58
Аз
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 44," Брутният външен дълг намалява с 530,2 млн. евро през март, показват данни на БНБ. За последните 12 месеца сме погасили 1,17 млрд. евро и към 31 март 2011 външните ни задължения са за 36,1 млрд. евро""КАКВИ 10 МИЛИАРДА, КАКВИ 5 ЛЕВА?
отговор Сигнализирай
57
БАШ-ЦИГАНИН
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 19
Бойко, мачкай *** брат... ич да не ти пука на *ура!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Уорлик е виновен.
отговор Сигнализирай
55
До 51
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Къде викаш да го турим... на големия стол?Що па да не е на електрическия стол!
отговор Сигнализирай
54
селянин
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 11
началник дай първо да оправим България, че после Европа
отговор Сигнализирай
Новини