BGONAIR Live

Правителството си отиде от некомпетентност и страх


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
РИКА
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 32
ОХХХ ОТ ТВОЙТА КОМПЕТЕНТНОСТ ОЩЕ НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ОПРАВИМ, АКО ВЪОБЩЕ СЕ ОПРАВИМ, ТАКА ЧЕ АКО НЕ СИ НА ДРУГО МЯСТО НА ТОПЛО СТОЙ СИ В ДРАГАЛЕВЦИ И НЕ СЕ ОБАЖДАЙ ПОВЕЧЕ !
отговор Сигнализирай
Новини