IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Йончева обяви: На оградата на границата има огромна яма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Бай Тошо
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Великата китайска стена от бури и урагани не се плаши вече 2500 години, бурите се плашат от нея. Но...как можем да се сравняваме все пак с хора... живели преди 2500 години.
отговор Сигнализирай
75
Сталин
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Гадове!Предатели!Немедлено да бъдат разстреляни!
отговор Сигнализирай
74
....
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
До АнонименЕвала на чевените ... ОТ СИН ЛИДЕР,изгонена от чевения лидер за корупция и СЕГА ЧЕРВЕН ЛИДЕР :) а пък тая не си правя труда да й запомня името :) такаче ЧЕРВЕНИ БРАРЯ напред към крепосничеството :)
отговор Сигнализирай
73
Подлога на Сергей
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 20
От както Елена Йончева беше публична държанка и параван на серГЕЙ Станишев, думите и нямат никаква тежест.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Хайде бе такава дупка от дъжд аз за 40 години такова чудо не съм видял. БСП утре като ДПС им заповяда да няма ограда какво ще говори Йончева?
отговор Сигнализирай
71
Ел.Йончева-жалко е
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 12
А бе тази Елена Йончева не беше ли любовницата на Станишко , който България изгони с камъни? Е сега тази ли ще дава посоката на България? Това ли са новите лица в БСП ? Смешно и жалко е...
отговор Сигнализирай
70
за 59ти
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
ти лично това видя ли го или само така си повтаряш проруската пропаганда? Що не идеш да се пробваш да минеш през оградата и да си направиш едно селфи щом е толкова лесно? Или се притесняваш да не ти нацепят шлифера граничарите?------------------------------------------------------------------------------------------------------------А не искаш ли и сувенир да ти донеса? С автограф от Тиквоний или Вицето Му?Пиши в тубата граница - българия ограда мигранти - и гледай. ****л.
отговор Сигнализирай
69
Тошко
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
С този "филм" Йончева ще покаже на арабите, че оградата е слаба и да заповядат в България, когато си пожелаят. Така те помагат за дружбата М/У терористите от БСП и ИДИЛ.
отговор Сигнализирай
68
Зозо
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
Тая одеве така лъжеше при Ц. Ризова, че спрях звука да не я слушам. То бива глупости, ама прекалява другарката от руски произход!
отговор Сигнализирай
67
Го4о
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Тази ДЗУРЛАнистка все я цензурират ту в Украйна, ту в България - аман от неосъществили се хора в политиката!
отговор Сигнализирай
Новини