BGONAIR Live

Протест на „Възраждане” и „Левицата”, искат оставка на кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

368
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
СССР Русия Московия това ще е трагедията на последната империя която не се вписва в 21 век Империите всички знаем от историята как са изчезнали
отговор Сигнализирай
367
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
463 И на китайски да го напишеш, никой не го интересува за скапаното ти мнение.
отговор Сигнализирай
366
НАРОДА
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
ТИЯ КОИТО СЕГА ЩЕ НИ УПРАВЛЯВАТ НЕ СМЕ ГИ ИЗБИРАЛИ!!!ВОТА НА БЪЛГАРИТЕ Е ПОДМЕНЕН!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
365
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Не било почнало работа и имало протести. 2013 имаше протести още преди да встъпи в длъжност правителството Орешарски. Тъй че въобще не ми се правете на 2 и половина. Сегашното правителство е нелегитимно пред народа на основание записите, които са доказателство за национално предателство. Ясен ли съм или трябва да го напиша на английски, за да го разберете по-добре, евроатлантици?
отговор Сигнализирай
364
САМО ЦСКА!!!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Левски изгубиха своята чест! Защото титли се печелят и губят, но честта изгуби ли се веднъж, повече никога не може да се върне!!! Левски официален сателит на Лудогорец!!!
отговор Сигнализирай
363
Хммм
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Много умно, пак затвориха центъра, а сградите пред които протестират са празни, тва малко "ела вън да се бием, ако не дойда, почивай сам"
отговор Сигнализирай
362
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Гейзерчета от ППДБ+, как е на Буци дървото :)
отговор Сигнализирай
361
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Руски генерали пак ще трябва да освобождават Берлин и Париж май!!
отговор Сигнализирай
360
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Русия няма нужда да бъде завладяна.Сама ще се погуби.А би могла да бъде от най могъщите икономически държави.Много жалко.
отговор Сигнализирай
359
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Единствените 2 нормални партии!
отговор Сигнализирай
Новини