IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ПП КЪМ ГЕРБ: Създадохте криза, предложете план за излизане от нея


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
Вьзмутен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
Сглобкаджииско сирене - пастир 35 лв кило при винету беше -18Колко е инфлацията -100%Да ви ... Сглобката скапана
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
Аз пак пропуснах нещо .Вчера беше красиво лице на мафията , днес ще преговарят
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Наблюдавам какво се случва през последните дни, после се сещам за някакви опашки от хора по света които чакаха да гласуват за ПП и ДБ.Чакаха да гласуват и за други партии.В такива моменти се радвам много че не гласувам.Не само че не трябва да се гласува, а гласуването трябва да се забрани.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Като смените маслата на Тойотата , да не забравите да напомпате гумите и да видите дали не е паднал акумулатора .
отговор Сигнализирай
110
Станко
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
Красивото лице на мафията? Тия потомствени крадци не са мафия , а и лицето въобще не е красиво...
отговор Сигнализирай
109
Ики
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 4
Тези безгръбначннни продължават да се молят на боко а фенчетата им като истински розови лоботомисттти подкрепят всяко тяхно навеждане
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Кире, и сега с кой искате да преговаряте, с новото лице на мафията ли, със старото, или ще преговаряте с мафията по принцип?
отговор Сигнализирай
107
ПП
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
КИРИЛ ПЕТКОВ излъга в декларацията си за служебен министър и наруши КБ, че няма двойно гражданства, в резултат всички ние плащаме исковете, подадени срещу неговирешения, подписани от !АСЕН ВАСИЛЕВ - осъден от американски съд за финансова измама да плати на партньора си 5 млн. долара, освободил се от имоти , за да не плати -Чаталджа гейт! Назначил за шев на НАП Румен Спецов продал фирмата си с големи задължения към държавата на клошар! ХРИСТО ИВАНОВ, който на практика стопира съдебната реформа!
отговор Сигнализирай
106
Ужас
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
И при винету беше голям глад ама чак такова чудо не е било
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
До Христо ХристовВизирай всички парийни членове, защото мога да посоча доста лица с доста повече лъжи, схеми, грешки, измами и прочие. Да посочваш човека с най-малкото подобно поведение то всички и меко казано непрофесионално, повърхностно и крайно лицемерно.
отговор Сигнализирай
Новини