IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Израел откриха първи случай на новия опасен щам на COVID


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Някой си мислят, че са по-високо от Бога и могат да си играят с хората, обаче каккво ги чака, бедна им е фантазията.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Подкрепям коментар 36
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Извънземните са кацнали първи в Израел )
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Това е щам 386764674883, очакват се още толкова...
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Поредни долни убийци никой неви вярва вече затия щтамове само се чудите как да лъжите хората но бог щеви накаже айде върветеси на майната заедно с тия ваксини и лъжи стига вече не разбрахтели че няма никакъв вирус и товаса ваши лъжи и измами няма да се ваксинират хората стига
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До смяхОбаче не искам да прозвучи гадно, но евреите, с лекота дават да ги дупчат. И да си правят опити с тях. Не знам това карма ли е, народопсихология ли е.Предвид на какво място им направиха държавата, имат много външни врагове и постоянно са във война с някой. Това ги прави много обединени и доверчиви във вътрешно отношение. Обратно на тях, ние сме с добри отношения с всички, но постоянно си търсим вътрешни врагове и се самоунищожаваме.
отговор Сигнализирай
32
СТРАНДЖАТА
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
При "лошия" Нетаняху Израел не беше болен.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ИЗРАЕЛ УМИРА
отговор Сигнализирай
30
смях
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Обаче не искам да прозвучи гадно, но евреите, с лекота дават да ги дупчат. И да си правят опити с тях. Не знам това карма ли е, народопсихология ли е . Но те изобщо не са критични към собственото си правителство и шефчетата на компании и фирми.
отговор Сигнализирай
29
смях
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Много съм раздвоен с тоя коронавирус, обаче ако е изкуствено създаден и пуснат, започвам да усещам, как ще им припари под опашките. Накрая как ще се нацъкат от много експерименти и схеми. Това е буквално да пуснат звяра от клетката.
отговор Сигнализирай
Новини