IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Чакаме първата пратка ваксини, слагат хладилници и фризери в болници и РЗИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

147
Толупения Тиквар
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Лелеее, сега ще трябва да извадя суджука от хладилника за да направя място на ваксините.
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Проф. Ангелов, да не стане като с фурмите от Абу Даби? Знаеш защоПонеже управлението на страната отдавна напомня за действия на мафията, каквото й да се направи, то поражда съмнения. Така е и с Националния план за действия при пандемията от COVID-19. Трябваше да го има отдавна, но нейсе. По-добре късно, отколкото никога, казва народът, но това понякога е с цената на човешки животиИ като стана дума за цена, министър Ангелов и националният консултант Кунчев трябва ясно да заявят кой осигурява специалните хладилници и фризерите за ваксините, срещу какви суми и кой посочи фирмите? Защото са
отговор Сигнализирай
145
Дръндер
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Вирусна ваксина от неизолиран вирус създадена за 6-7 месеца, това е най-идиотското нещо, което може да си биете в задните части! Но щом сте мазохисти давайте, аз ще гледам сеира!
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
И тамъъъън ще се ваксинираме за к-19 и ще пуснат новият К-20!И пак ще викат,че случайно е прескочил от прилеп върху човек!Изходно положение-първи клас!Въртележка батеее!!!!
отговор Сигнализирай
143
Дръндер
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До Германец 147Радвам, се, че сме еволюирали достатъчно от Хомо Хабилис до сега, за разлика от теб! За да взимаме сами решения и то добре обмислени, а не да търчим след стадото. Препоръчвам ти да си сложиш ваксина, така ще е най-добре за всички
отговор Сигнализирай
142
А ДАНО
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
ДАНО ВАКСИНИТЕ ДА НЕ СА РУСКИ И КИТАЙСКИ!
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Хубаво ще е повече Германци да опънат петалата.
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
От ваксините на Пфицер се шпицирваш като Германец под Сталинград
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Абееее,като кажат само ваксинираните няма да спазват мерки и ще си живеят като преди и гледай какво става!!!!Бой със зъби и нокти ще има за ваксини.С пачки ще замеряте докторите само за да сте свободни!!!!
отговор Сигнализирай
138
Бау
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
искат да направят всички "джендери" (чрез ваксиниране!) , за да мине Истанбулската Конвенция! Това е целта!
отговор Сигнализирай
Новини