BGONAIR Live

Главчев за пенсиите: Още една предизборна пушилка беше разсеяна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Питам
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Какво е това човешко недоразумение на фотото?
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Тоз мъпет началника казал ли му де да говори
отговор Сигнализирай
45
Майната Ви
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Групата на Продължаваме ПОДМЯНАТА съставена от Про100Кирчо, Кокорчо, генералчето и епруветкаджията пак се провали. Искаше им се те да вземат тези пари, но не се получи. Иначе финансовия магьосник Кокорчо щеше да се справи за секунда! Просто ги премества от една сметка в друга и те изчезват.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
До Боко Магнитски Трябва да излезем масово, ако не искаме да получим счупена държава, при това съвсем скоро! Глиганите искат да ровичкат и да изкопаят и последното що е останало от държавата, с такива като Гладчев.
отговор Сигнализирай
43
Боко Магнитски
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Ако ГЕРБ ДПС ИТН управляват България пак нямаше да има пари за нищо друго освен чували пари от магистралите тунелите обществени поръчки и търгове и конкурси и границата с Турция.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Требва да режат високите пенсии. НОИ е фалирала и няма накъде повече.
отговор Сигнализирай
41
До Анонимен 43
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
И какво като ГЕРБ печелят изборите,след като 5 пъти не могат да съставят правителство!!!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
За сички е ясно че държавата е фалирала и няма пенсии. Само се кърпи временнои като се крадне от АЕЦ и ДДС. Но като спре и тока при авария или ДДС не може постоянно да скачат цените. Главчу нали беше ревизор а не е правил ревизия на НОИ за да краднат.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 16
Тpoловете си лаят, ГЕРБ си печели избори с 10% пред втория...
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Този какво е разсеял? Ако зависеше от него нямаше пенсионерите нищо да получат. Сега като вдигнаха врява и побърза със заем да осигури пари, а държавата затъва все повече.Не мога да се сетя за по-лош и нагъл премиер който сме имали, въпреки че и в края на 90-те бяха мошеници.
отговор Сигнализирай
Новини