IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Очевидец на трагедията на Лъвов мост: На луд ли ще ме правиш за 40 евро?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
анонимен
преди 12 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Хемус Защо, в провинцията по-читави ли са хората? Защото моето наблюдение е, че откакто махнахме жителството градът се окепази. Преди беше чудесно място за живеене.
отговор Сигнализирай
57
Хемус
преди 17 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
В София трябва да падне един "Сармат' и България може да се оправи
отговор Сигнализирай
56
4
преди 21 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Убиеца е известен наркодилър. След залавянето у него е намерена крупна сума пари. Вероятно от продажба на череши. Защото ако е продал много наркотици, ченгетата трябваше да го хванат. Ако не са били заети за го охраняват.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 7 Не харесвам 0
Алоууу,Дерменджиев,кво става ве?Нали щяхте да мачкате престъпниците?Че то започна да става по-лошо бе?
отговор Сигнализирай
54
Барона
преди 33 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Така става при капитализма,богати и бедни, чорбаджии и ратай,вождове и индианци,
отговор Сигнализирай
53
Св.Панталей
преди 36 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
40 евро не са пари,но тежко на този който ги няма.
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 39 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
По-рано вчера отидох на Женския пазар за вишни и ми направи впечатление, че множеството е много по-пъстро отпреди - африканци, забрадени жени, даже имаше двама с джелабии, все едно сме в Дубай. А пред центъра за емиграция огромна тълпа всякакви. И обичайните нашенски, разбира се - крещящи, бутащи се един друг, около тях куп 4аввета. От едно време си е екзотично там, но сега вече се чувства несигурен човек. И откакто Германия реши да връща афганистанците, не ми се мисли какво ни чака...
отговор Сигнализирай
51
Румянке бегай!
преди 42 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Господи, тия Днешняри издават името на важен свидетел. Първи ред от статиятаЛ "На фаталния инцидент очевидец става Румяна Александрова, която подава сигнал до полицията." След като на бял ден, по движение на моста и купчина свидетели най подло е убит човек, кво си мислят днешнярите? :е;цо Румянке, бегай и се скътавай и си пази лицето и сърцето румени, лельо Румянке.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 43 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тя сама се е похвалила във фейса, .... няколко много загрижени за благополучието и индивиди. ----------Вместо да се скрие като порядъчна мишка в дупката си на салата и ракийка и мъдро да мълви как държавата ни е пропаднала.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 45 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
Като общината не иска такса от просяците, дурги се намесват за да се осигури спокойствие на работещите.
отговор Сигнализирай
Новини