BGONAIR Live

Малолетните били Георги повече от час (СНИМКИ)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

152
анонимен
преди 9 секунди
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кой ги отглежда тия малки ***-a-а? Знаете ли какви го-в-на отглеждате повечето? Имате ли идея изобщо?
отговор Сигнализирай
151
Иван
преди 20 секунди
Харесвам 1 Не харесвам 0
А някой сети ли се да им вземи проби за наркотици и темподобни упойващи вещества?
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 2 Не харесвам 0
5-12 години е пълна подигравка с хората, от 20-до живот ми звучи доста по-адекватно предвид агресията и жестокостта на извършеното престъпление.
отговор Сигнализирай
149
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това последното, със съмостоятелното слизане на пребития от тепето, вероятно ще отърве келешата от присъди за умишлено убийство. Не знаем какво има на телефоните им, де.
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 1 минута
Харесвам 3 Не харесвам 1
Що за деца са това- те са убийци и подбудителка на убийство. Те са заложили капан на човека и те са се свързали с него. А по въпроса за любовните взаимоотношения в нашата родина има 13 годишни, които раждат, тази не учащата на 17 даже е на възраст спрямо други. Защитниците на дечицата, които примамват мъже за с*кс, ами то с акъла си всяка такава групичка може да реши за всеки, че е Еди какъв си и да му раздадат тяхното правосъдие. Трябват ефективни наказания срещу подбудителите и убийците.
отговор Сигнализирай
147
до138
преди 2 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
""""""""""""Пича си е представял как ще опънее 15 годишната, а ние тук сълзи леем за него """"""""""""""""" --------------- Днешните 15 гдишни лягат с един, стават с друг! За тях Кекса е, кът Физзарядкъ! -))))
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 3 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: анонимен143 Тя щом има навършени 14г по закон може да си прави кекс.Закона в България е под 14г,а не под 16г
отговор Сигнализирай
145
до 143
преди 4 минути
Харесвам 4 Не харесвам 3
"Но също така стои въпросът защо 15-годишните момичета предлагат на мъже срещи, че и отиват на тях, нали?"................Но пред теб не стои въпросът защо мъж на 40 отива в горичката за среща с лице, което му е казало, че е на 15?
отговор Сигнализирай
144
до 131
преди 4 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
Какво е това падение... какви са тези гаменчета. До това доведоха порочните телевизионни формати, чалгиите, мутрите, и мъдростта на Трифонов и компания... И много други неща, още.
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 5 минути
Харесвам 7 Не харесвам 1
По принцип убийцата само с уличните кучета не е преспала, но и това не е много сигурно. :д
отговор Сигнализирай
Новини