IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Възраждане" протестира срещу еврото, Костадинов призова за блокиране на парламента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

389
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 1
Впрочем за ядрените ракети на Русия няма абсолютно никакво значение колко танкове произвежда порше.
отговор Сигнализирай
388
Барба Ганьос
преди 4 дни
Харесвам 1 Не харесвам 4
Важно: Прехвърляте си парите в гръцка банка (в евро). България приема еврото, на всичкото провинциалист му вдигат лихвите по кредитите. Понеже не може да си ги погаси, банките се оказват фрашкани с апартаменти и без пари. Банките фалират, а вие с парите от гръцката банка си купувате 5 апартамента за без пари.
отговор Сигнализирай
387
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 2 Не харесвам 1
Точно, ще произвеждат танкове, и ще останат без хляб, всички ще работят във фолксваген на конвейра за оръжия.
отговор Сигнализирай
386
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 0 Не харесвам 3
Ало, ***, а дали не бихте инициирали референдум за приемане на рублата?
отговор Сигнализирай
385
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: ООт кой прозорец,за тролейбуси го гледа:):)
отговор Сигнализирай
384
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 3 Не харесвам 0
не го мисли, скоро порше отново ще произвежда танкове;)
отговор Сигнализирай
383
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 0
Абе ние щом Виденовата зима преживяхме, едно евро ли ще ни уплаши.
отговор Сигнализирай
382
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 10
Без ресурсите на Русия ЕС е обречен да влачи жалко съществуване.
отговор Сигнализирай
381
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 6 Не харесвам 4
В новите реалности жизненият стандарт в ЕС ще падне силно. За да се справи със ситуацията фашисткият режим в Брюксел все повече ще затяга контрола, все повече права и свободи ще се орязват, достъпа до инфорация ще продължи да се ограничава.
отговор Сигнализирай
380
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 6
Българите в ЕС карат таралясници на по 20 години. В Русия карат китайски коли, които по всички показатели са много по-добри от немските - по-надеждни, по-сигурни, по-добро обурудване, по-качествени материали и изработка, по-добра цена. Руските коли също се продават добре, нивото на продажбите постоянно расте, качеството се подобрява. Докато автомобилната промишленост на Германия умира.
отговор Сигнализирай
Новини